tmr.jpg
tak.jpg
tr.jpg
tzigd.jpg
ta.jpg
zszk.jpg
zszm.jpg
sz1.jpg
Motto: "uczymy się dla życia, a nie dla szkoły" - Seneka
Aktualności

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1088
mod_vvisit_counterWczoraj2006
mod_vvisit_counterTydzień1088
mod_vvisit_counterMiesiąc68602
mod_vvisit_counterWszystkich3329021

On Line

Naszą witrynę przegląda teraz 88 gości 

Czasopocieszacz

WAKACJE ZA
_____________

Linki

Ogłoszenie naboru na kurs kwalifikacyjny R.3 PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator   
Czwartek, 09 Luty 2017 14:58

 

Zmieniony ( Środa, 15 Luty 2017 08:43 )
 
Tłusty czwartek PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator   
Piątek, 24 Luty 2017 10:03

 
Mistrzostwa Szkoły w Piłce Siatkowej Dziewcząt PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator   
Piątek, 24 Luty 2017 09:48

22 lutego 2017 r. rozpoczęły sie pierwsze rozgrywki w Mistrzostwach Szkoły w Piłce Siatkowej Dziewcząt. Do turnieju zgłosiło się pięć drużyn: IV HTM, III HTL, III PBT, I HTL, I FZ. Mecze rozgrywane są systemem każdy z każdym. W pierwszym spotkaniu dziewczęta z klasy IV HTM pokonały 2:0 drużynę III PBT, a III HTL wygrała 2: 0 z I HTL. Rozgrywki odbywają się w każdą środę, sympatyków piłki siatkowej zapraszamy do kibicowania.

Katarzyna Rejent

 

Zmieniony ( Piątek, 24 Luty 2017 09:57 )
 
Walentynkowy konkurs recytatorski PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator   
Piątek, 24 Luty 2017 09:40

Tradycyjnie w lutym, przy okazji święta zakochanych, odbyła się kolejna edycja Walentynkowego Konkursu Recytatorskiego. Szkolna biblioteka zamieniła się w romantyczną świątynię, przepełnioną miłosnymi westchnieniami i szeptami… Uczestnicy wybrali piękne wiersze o miłości i swoimi interpretacjami podbijali serca słuchaczy. Jury, zarazem organizatorki tego konkursu, panie: Katarzyna Dziębowska, Małgorzata Hrycenko i Janina Fąderska, dały się oczarować i jednogłośnie uznały, że jedna z uczestniczek była bezkonkurencyjna. Interpretacja wiersza Wisławy Szymborskiej „Przy winie” w jej wykonaniu, poruszyła do głębi wszystkich obecnych.

Mowa tutaj o Annie Kopyść, uczennicy klasy III TW, która zajęła I miejsce. II miejsce zajął Michał Nowiński (IV a TŻiUG) za interpretację wiersza Zbigniewa Herberta „Dwie krople”. III miejsce ex aequo zajęły: Weronika Deryło (III b TŻiUG) deklamująca wiersz Agnieszki Osieckiej „Umrzeć z miłości” oraz Milena Kozłowska (III TW/TAK), która recytowała wiersz „Ocalić od zapomnienia” K. I. Gałczyńskiego. Serdecznie gratulujemy! Laureaci, poza oceną celującą z języka polskiego, otrzymali dyplomy oraz nagrody-niespodzianki.

Pozostali uczestnicy zostali nagrodzeni dyplomami oraz oceną bardzo dobrą z języka polskiego. A byli to: Łukasz Dzieńkowski, Dominika Kwiatkowska, Natalia Rajs, Mirella Suchocka, Magdalena Seges i Magdalena Mróz.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom tegorocznej edycji i zapraszamy za rok!

Organizatorzy

Zmieniony ( Piątek, 24 Luty 2017 09:47 )
 
II Międzynarodowy Turniej o Puchar Starosty Kętrzyńskiego Młodzików i Kadetów oraz Mistrzostwa Województwa Juniorów w zapasach w stylu wolnym PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator   
Środa, 22 Luty 2017 15:19

Dnia 18 lutego 2017 roku w Kętrzynie odbył się II Międzynarodowy Turniej o Puchar Starosty Kętrzyńskiego Młodzików i Kadetów oraz Mistrzostwa Województwa Juniorów w zapasach w stylu wolnym. W zawodach wzięło udział ponad 110 zawodników z 11 klubów, w tym trzy drużyny zagraniczne - dwie z Rosji i jedna z Litwy. Zawody stały na wysokim poziomie sportowym jak i organizacyjnym. Gminny Ludowy Klub Sportowy ORZEŁ Karolewo w kategorii juniorów reprezentowało dwóch naszych uczniów, Adam Gnatkowski oraz Maciej Sienkiewicz. Adam zajął bardzo dobre III miejsce, natomiast Maciek kolejny raz pokazał swoją dominację w naszym województwie i kolejny raz zajął I miejsce. Drużynowo jako klub zajęliśmy wysokie II miejsce. Puchary ufundowali: Ryszard Niedziółka - Starosta Powiatu Kętrzyńskiego, Paweł Bobrowski - Wójt Gminy Kętrzyn oraz Dyrektor ZS CKR w Karolewie Jan Mickiewicz.

 

 

Zmieniony ( Środa, 22 Luty 2017 15:27 )
 


Strona 1 z 138
rubytealwaskastandardszerokamalastandardduza

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi

  • XII Forum Spółdzielczości Mleczarskiej
    Minister rolnictwa i rozwoju wsi Marek Sawicki był gościem specjalnym XII Forum Spółdzielczości Mleczarskiej, które odbywało się w Augustowie.
  • Polagra-Food
    Tradycyjnie już, na kilka dni przed otwarciem Międzynarodowych Targów Wyrobów Spożywczych Polagra-Food, odbyła się w Warszawie wspólna konferencja ministra rolnictwa i rozwoju wsi Marka Sawickiego oraz prezesa Międzynarodowych Targów Poznańskich Andrzeja Byrta.
  • Zaproszenie na konferencję
Copyright © 2017 Open Source Matters. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Administrator: Lubasiński Krzysztof