Motto: "uczymy się dla życia, a nie dla szkoły" - Seneka

brh

Jasełka 2015 PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator
Czwartek, 22 Styczeń 2015 15:00

W dniach 16 – 17 stycznia 2015 r. w Bazylice św. Jerzego w Kętrzynie odbył się XVIII Festiwal Jasełek pod patronatem Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej. Swoje umiejętności artystyczne

przedstawiali przedszkolacy, uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów, szkół średnich, ośrodków specjalnych, ośrodków pracy pozaszkolnej. Do konkursu zgłosiło się 36 zespołów. Ogółem wystąpiło ponad 900 osób. Ocenie jury podlegały:

- dobór treści, tekstu

- wykorzystane rekwizyty

- kunszt aktorski

- samodzielność i płynność występu

- dostarczone doznania religijne i artystyczne

Zmieniony ( Czwartek, 22 Styczeń 2015 15:10 )

Mistrzostwa Internatu w Tenisie Stołowym PDF Drukuj Email
Wpisał KL
Środa, 21 Styczeń 2015 17:10
ping
Zmieniony ( Czwartek, 22 Styczeń 2015 18:09 )

Mistrzostwa Województwa w zapasach w stylu wolnym PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 19 Styczeń 2015 16:03

Kolejny udany występ zanotowali zawodnicy GLKS Orzeł Karolewo biorący udział w Mistrzostwach Województwa w zapasach w stylu wolnym o Puchar burmistrza Miasta Kętrzyn. Zawody przyjęły rangę Międzynarodowych w związku z udziałem dwóch drużyn z Rosji, z miasta Svietłyj i Kaliningradu. Oprócz gości z zagranicy w zawodach wzięły udział takie kluby jak Budowlani Olsztyn, Warmia Lidzbark Warmiński, Ołów Ryn, Sokół Lubawa, Olimp Kętrzyn oraz Orzeł Karolewo.

Nasz kluba w kategorii juniorów wywalczył drużynowo dobre III miejsce  ustępując drużynom z Olsztyna i stratą jednego punktu do zespołu z Kaliningradu. Tytuł Mistrza województwa wywalczył Maciej Sienkiewicz, który wszystkie swoje walki wygrał przez położenie przeciwnika na łopatki. Trzecie miejsce i brązowy medal wywalczył również Damian Maruszczak. Karol Pąpetzki i Gracjan Jończyk w swoich kategoriach wywalczyli piąte miejsca.

W trakcie zawodów rozegrany został mecz zapaśniczy pomiędzy reprezentacją miasta Kętrzyn i miasta Svietłyj. Drużynę z Kętrzyna reprezentowało dwóch  młodych zawodników naszego klubu, którzy wygrali swoje walki jak i cały mecz.

Zmieniony ( Wtorek, 20 Styczeń 2015 16:09 )

Opis pojazdu egzaminacyjnego na kat. „T” PDF Drukuj Email
Piątek, 16 Styczeń 2015 16:14

Kliknij na link poniżej

Zmieniony ( Piątek, 16 Styczeń 2015 16:28 )

Strona 1 z 73
rubytealwaskastandardszerokamalastandardduza

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi

• XII Forum Spółdzielczości Mleczarskiej
    Minister rolnictwa i rozwoju wsi Marek Sawicki był gościem specjalnym XII Forum Spółdzielczości Mleczarskiej, które odbywało się w Augustowie.