tmr.jpg
tak.jpg
tr.jpg
tzigd.jpg
ta.jpg
zszk.jpg
zszm.jpg
sz1.jpg
Motto: "uczymy się dla życia, a nie dla szkoły" - Seneka
Aktualności

FILMY PROMOCYJNE

REKRUTACJA 2016 / 2017 PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator   
Wtorek, 29 Marzec 2016 12:10
 
 

REKRUTACJA 

NA ROK SZKOLNY 2016 / 2017

 

Linki rekrutacyjne: 

 

ØInformacja o kierunkach

 

 

UWAGA

Kandydat powinien zarejestrować się wchodząc
w panel
 rekrutacyjny, a następnie wypełnić podanie
w linku 
przyjęcie do klasy I. Wypełnione podanie kandydat drukuje i dostarcza do szkoły pierwszego wyboru.

 

Ø Panel rekrutacyjny 

 

Ø Podanie o przyjęcie do klasy I

 

 

 

 

Zmieniony ( Piątek, 22 Kwiecień 2016 10:44 )
 
Terminy starego egzaminu zawodowego PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator   
Środa, 25 Maj 2016 10:45

 

Pisemny 20.06.2016 r. godz. 12:00 sala internatu KORMORAN

 

 

Praktyczny 21.06.2016 r. godz. 9:00 sala internatu KORMORAN

Zmieniony ( Poniedziałek, 30 Maj 2016 12:53 )
 
TERMINY NOWYCH EGZAMINÓW ZAWODOWYCH PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator   
Wtorek, 24 Maj 2016 09:51

Część Pisemna - 2016-06-17 (PIĄTEK) -TECHNIKUM

L.p.

Kwalifikacja

Nazwisko

Imiona

Godzina

Numer sali

1

M.1

Bartoszewski

Tomasz

8:00

C15

2

Bijata

Piotr

3

Boguszewski

Krzysztof

4

Borowski

Bartłomiej

5

Butrym

Marek

6

Chmieliński

Tomasz Andrzej

C205

7

Czerepaniak

Tomasz

8

Czerwonka

Łukasz

C15

9

Drabyk

Sebastian

C205

10

Dudziński

Dawid

C15

11

Duński

Krzysztof Marek

C205

12

Dzadz

Julian

13

Fiedorowicz

Łukasz Krzysztof

14

Fok

Adrian Paweł

15

Gałąska

Konrad

16

Gnatowski

Adam

C15

17

Grzymała

Szymon Adam

18

Jakacki

Kacper Emanuel

19

Jarmołowicz

Michał

C205

20

Jończyk

Gracjan Mateusz

21

Kołodziejczyk

Michał

C15

22

Korpusik

Maciej Kacper

C205

23

Kowalczyk

Mikołaj Jan

24

Kozłowski

Tomasz

25

Krusiński

Kacper

26

Krysiuk

Jakub

27

Kuchciński

Filip Jakub

C15

28

Kuczewski

Kamil Bartosz

29

Łuszcz

Damian

30

Maruszczak

Damian

31

Maryńczak

Adam

C205

32

Najewajko

Tomasz

C15

33

Pawłowski

Kamil Aleksander

34

Piskorz

Piotr

C205

35

Pompetzki

Karol

C15

36

Przybysz

Przemysław

C205

37

Romańczuk

Adrian

38

Skomorok

Mateusz

39

Sobieska

Bartosz Bogdan

40

Stachurski

Radosław

C15

41

Surowiec

Kamil

C205

42

Turek

Mateusz Tomasz

43

Woźniak

Jakub

44

Żelepień

Hubert

C15

45

Żelichowski

Jakub

46

M.2

Alberski

Jakub

10:00

C15

47

Bachanowicz

Jacek Tomasz

48

Bartoszewicz

Krzysztof Wojciech

C205

49

Bijata

Piotr

C15

50

Borkowski

Cezary

C205

51

Ciborski

Bartłomiej

C15

52

Cichomski

Grzegorz

53

Ćwikliński

Bartłomiej

54

Grabosch

Michał Daniel

C205

55

Grzymała

Szymon Adam

C15

56

Hrycyna

Andrzej

C205

57

Jaskowski

Jakub

C15

58

Karolak

Adrian Marek

C205

59

Klimkowski

Kamil

C15

60

Klimowicz

Michał

C205

61

Krupski

Norbert

62

Łuba

Wojciech

C15

63

Maksymiuk

Mateusz

C205

64

Małyska

Piotr

65

Marciniak

Michał

C15

66

Marciniak

Karol

67

Medwid

Michał

C205

68

Misiejuk

Krzysztof

C15

69

Pająk

Marcin

C205

70

Pikulski

Paweł

71

Rutkowski

Bartłomiej

72

Sawczuk

Dawid

C15

73

Sereda

Piotr

C205

74

Siewruk

Karol

75

Skłodowski

Piotr

C15

76

Skwarek

Karol

C205

77

Stankiewicz

Mateusz

C15

78

Sulowski

Mateusz Rafał

C205

79

Szczurko

Mateusz

80

Szczygieł

Radosław

81

Szydłowski

Grzegorz

C15

82

Waszczuk

Szymon Patryk

C205

83

Wysocki

Mariusz

C15

84

Zyser

Dawid

85

R.21

Andrzejewska

Katarzyna

10:00

A2

86

Bernacka

Joanna

87

Brzostek

Piotr

88

Czuczko

Katarzyna

89

Mej

Natalia

90

Mrozowski

Jakub

91

Pielach

Kinga

92

Piwek

Marta

93

Szyrejko

Nikola

94

R.3

Duński

Tomasz

10:00

W02

95

Syrzysko

Aleksandra

96

Zapałowski

Bartłomiej

97

R.9

Banach

Krzysztof

10:00

Ca1

98

Brożko

Anna

99

Czerwińska

Kamila Danuta

100

Gagdzis

Roksana

101

Kopyść

Anna

102

Kozłowska

Milena

103

Olewnik

Anna Maria

104

Seges

Magdalena

105

Sobieski

Szymon

106

Szulc

Piotr Roman

107

Tadorowski

Mateusz

108

Witek

Łukasz Karol

109

Ziółkowska

Aleksandra

110

T.6

Archacka

Martyna

10:00

IS

111

Bartoń

Maciej

112

Bernacka

Katarzyna

113

Bober

Klaudia

114

Bogorodź

Dawid

115

Buczyński

Karol

116

Chotyniec

Dominika

117

Ciski

Przemysław

118

Cylińska

Małgorzata

119

Czerlińska

Patrycja

120

Czubaszek

Gabriel

121

Ćwiek

Emil Arkadiusz

122

Demczuk

Patryk

123

Fidurska

Martyna

124

Gałas

Daria Małgorzata

125

Gołaszewska

Zuzanna

126

Jagielska

Emilia

127

Jankun

Patrycja

128

Jastrzębska

Małgorzata

129

Jaśniak

Adrianna

130

Kęszczyk

Sebastian

131

Konstanciuk

Piotr

132

Kowalczuk

Aniela

133

Kownacka

Angelika

134

Krawczyk

Karol Jakub

135

Łukasik

Karolina

136

Miedoniecka

Marlena

137

Migdał

Damian

138

Mroczkowski

Jakub

139

Mróz

Kornelia

140

Nowiński

Michał Piotr

141

Pasławska

Joanna

142

Pąk

Monika

143

Ptak

Paweł Kętrzyn

144

Radtke

Łucja Judyta

145

Rak

Sebastian Łukasz

146

Romasłowska

Olga

147

Rymsza

Marlena

148

Samoraj

Hubert Jan

149

Sienkiewicz

Maciej Adam

150

Sierzputowski

Mateusz Karol

151

Skonieczka

Gabriela

152

Tokarz

Karolina

153

Trusz

Monika Justyna

154

Wolska

Natalia

155

Zięba

Dawid

Część Praktyczna - TECHNIKUM

L.p.

Kwalifikacja

Nazwisko

Imiona

Data egzaminu

Godzina egzaminu

Numer sali

1

M.1

Bartoszewski

Tomasz

2016-06-10

8:00

W1

2

Boguszewski

Krzysztof

3

Borowski

Bartłomiej

4

Butrym

Marek

12:00

5

Chmieliński

Tomasz Andrzej

6

Czerepaniak

Tomasz

7

Czerwonka

Łukasz

16:00

8

Drabyk

Sebastian

9

Dudziński

Dawid

10

Duński

Krzysztof Marek

2016-06-13

8:00

11

Dzadz

Julian

12

Fiedorowicz

Łukasz Krzysztof

13

Fok

Adrian Paweł

12:00

14

Gałąska

Konrad

15

Gnatowski

Adam

16

Jakacki

Kacper Emanuel

16:00

17

Jarmołowicz

Michał

18

Jończyk

Gracjan Mateusz

19

Kołodziejczyk

Michał

2016-06-14

8:00

20

Korpusik

Maciej Kacper

21

Kowalczyk

Mikołaj Jan

22

Kozłowski

Tomasz

12:00

23

Krusiński

Kacper

24

Krysiuk

Jakub

25

Kuchciński

Filip Jakub

16:00

26

Kuczewski

Kamil Bartosz

27

Łuszcz

Damian

28

Maruszczak

Damian

2016-06-15

8:00

29

Maryńczak

Adam

30

Najewajko

Tomasz

31

Pawłowski

Kamil Aleksander

12:00

32

Piskorz

Piotr

33

Pompetzki

Karol

34

Przybysz

Przemysław

16:00

35

Romańczuk

Adrian

36

Skomorok

Mateusz

37

Sobieska

Bartosz Bogdan

2016-06-16

8:00

38

Stachurski

Radosław

39

Surowiec

Kamil

40

Turek

Mateusz Tomasz

12:00

41

Woźniak

Jakub

42

Żelepień

Hubert

43

Żelichowski

Jakub

16:00

44

M.2

Alberski

Jakub

2016-06-10

8:00

W2

45

Bachanowicz

Jacek Tomasz

46

Bartoszewicz

Krzysztof Wojciech

47

Bijata

Piotr

12:00

48

Borkowski

Cezary

49

Ciborski

Bartłomiej

50

Cichomski

Grzegorz

16:00

51

Ćwikliński

Bartłomiej

52

Grabosch

Michał Daniel

53

Grzymała

Szymon Adam

2016-06-13

8:00

54

Hrycyna

Andrzej

55

Jaskowski

Jakub

56

Karolak

Adrian Marek

12:00

57

Klimkowski

Kamil

58

Klimowicz

Michał

59

Krupski

Norbert

16:00

60

Łuba

Wojciech

61

Maksymiuk

Mateusz

62

Małyska

Piotr

2016-06-14

8:00

63

Marciniak

Karol

64

Marciniak

Michał

65

Medwid

Michał

12:00

66

Misiejuk

Krzysztof

67

Pająk

Marcin

68

Pikulski

Paweł

16:00

69

Rutkowski

Bartłomiej

70

Sawczuk

Dawid

71

Sereda

Piotr

2016-06-15

8:00

72

Siewruk

Karol

73

Skłodowski

Piotr

74

Skwarek

Karol

12:00

75

Stankiewicz

Mateusz

76

Sulowski

Mateusz Rafał

77

Szczurko

Mateusz

16:00

78

Szczygieł

Radosław

79

Szydłowski

Grzegorz

80

Waszczuk

Szymon Patryk

2016-06-16

8:00

81

Wysocki

Mariusz

82

Zyser

Dawid

83

R.21

Andrzejewska

Katarzyna

2016-06-14

O1

84

Bernacka

Joanna

85

Brzostek

Piotr

86

Czuczko

Katarzyna

87

Mej

Natalia

88

Mrozowski

Jakub

12:00

89

Pielach

Kinga

90

Sadowska

Paulina

91

Szyrejko

Nikola

92

R.9

Banach

Krzysztof

2016-06-23

9:00

Ca1

93

Brożko

Anna

94

Czerwińska

Kamila Danuta

95

Gagdzis

Roksana

96

Kopyść

Anna

97

Kozłowska

Milena

98

Olewnik

Anna Maria

99

Seges

Magdalena

100

Sobieski

Szymon

101

Szulc

Piotr Roman

102

Tadorowski

Mateusz

103

Witek

Łukasz Karol

104

Ziółkowska

Aleksandra

105

T.6

Archacka

Martyna

2016-06-14

8:00

K12

106

Bartoń

Maciej

107

Bernacka

Katarzyna

108

Bogorodź

Dawid

109

Buczyński

Karol

110

Chotyniec

Dominika

111

Ciski

Przemysław

12:00

112

Cylińska

Małgorzata

113

Czubaszek

Gabriel

114

Ćwiek

Emil Arkadiusz

115

Fidurska

Martyna

116

Gałas

Daria Małgorzata

117

Gołaszewska

Zuzanna

16:00

118

Jagielska

Emilia

119

Jaśniak

Adrianna

120

Konstanciuk

Piotr

121

Kowalczuk

Aniela

122

Krawczyk

Karol Jakub

123

Łukasik

Karolina

2016-06-15

8:00

124

Miedoniecka

Marlena

125

Migdał

Damian

126

Mroczkowski

Jakub

127

Mróz

Kornelia

128

Nowiński

Michał Piotr

129

Pasławska

Joanna

12:00

130

Pąk

Monika

131

Ptak

Paweł Kętrzyn

132

Radtke

Łucja Judyta

133

Rak

Sebastian Łukasz

134

Romasłowska

Olga

135

Samoraj

Hubert Jan

16:00

136

Sienkiewicz

Maciej Adam

137

Sierzputowski

Mateusz Karol

138

Tokarz

Karolina

139

Trusz

Monika Justyna

140

Wolska

Natalia

141

Zięba

Dawid

2016-06-16

8:00

 

 

 

Część Pisemna - 2016-06-17 (PIĄTEK) ZSZ

L.p.

Kwalifikacja

Nazwisko

Imiona

Godzina

Numer sali

1

M.1

Baran

Piotr

8:00

A3

2

Budzyński

Adrian

K23

3

Czerech

Sebastian

4

Dąbek

Damian

5

Dejnarowicz

Bartosz

6

Deryło

Patryk Bartosz

7

Fiedorowicz

Karol

8

Gontarz

Krzysztof

9

Górecki

Jacek

A3

10

Kamiński

Rafał

11

Kasprzak

Mateusz Władysław

12

Kuzina

Adrian

13

Lutyk

Konrad

K23

14

Małysz

Tomasz

15

Narbutowicz

Grzegorz

16

Olender

Robert

17

Oleszkiewicz

Daniel

18

Parzych

Piotr

A3

19

Pawuk

Andrzej

K23

20

Pelc

Szymon

21

Pietrin

Damian

W02

22

Ploch

Maciej

23

Polakowski

Tomasz

A3

24

Popielarz

Artur

W02

25

Radawiec

Jarosław

A3

26

Romanowski

Konrad

W02

27

Rosicki

Paweł Patryk

28

Rycerz

Daniel

29

Sieck

Przemysław Leszek

A3

30

Skwarek

Dawid

31

Sobotko

Damian

32

Sock

Adam

W02

33

Szweda

Mateusz

A3

34

Ślipek

Karol

W02

35

Tomczuk

Mateusz

A3

36

Walczak

Mateusz

37

Wrona

Kamil

W02

38

Zawadzki

Patryk Krzysztof

A3

39

Żołądek

Daniel

W02

40

M.2

Butrym

Michał

10:00

A3

41

Chmielewski

Dawid

42

Czerwiński

Dariusz Andrzej

43

Dziełak

Szymon

44

Fiet

Kamil

45

Gajewski

Michał

46

Gasperaniec

Adrian

47

Górecki

Jacek

48

Kalbarczyk

Patryk

49

Kamiński

Rafał

50

Karasik

Kamil

51

Kościesza

Bartłomiej Dawid

52

Królikowski

Łukasz

K23

53

Kurysz

Marek

54

Nowalski

Dawid

A3

55

Parzych

Piotr

K23

56

Sieck

Przemysław Leszek

57

Sikora

Sebastian

58

Siwicki

Krystian

59

Skwarek

Dawid

60

Sobotko

Damian

61

Suszyński

Bartłomiej

62

Szczech

Karol Henryk

63

Szweda

Mateusz

64

Walczak

Mateusz

65

Wojciechowski

Szymon

A3

66

Zawadzki

Patryk Krzysztof

K23

67

Ziomek

Adam

68

T.6

Augustowski

Piotr

10:00

K27

69

Bojakowski

Krzysztof

70

Charzyński

Radosław

71

Czerech

Paweł

72

Iwańczyk

Iwona

73

Kolbus

Aleksandra

74

Łastówka

Karolina

75

Narkun

Małgorzata

76

Piotrowska

Wioletta

77

Ptak

Karmen Adela

78

Serafiński

Patryk Mateusz

79

Siok

Martyna Sylwia

80

Szczepańska

Sabina

81

Szymkowska

Katarzyna

 

 

Część Praktyczna ZSZ

L.p.

Kwalifikacja

Nazwisko

Imiona

Data egzaminu

Godzina egzaminu

Numer sali

1

M.1

Budzyński

Adrian

2016-06-16

16:00

W1

2

Czerech

Sebastian

3

Dąbek

Damian

2016-06-20

8:00

4

Dejnarowicz

Bartosz

5

Deryło

Patryk Bartosz

6

Fiedorowicz

Karol

12:00

7

Gontarz

Krzysztof

8

Kasprzak

Mateusz Władysław

9

Latek

Dawid

16:00

10

Lutyk

Konrad

11

Małysz

Tomasz

12

Narbutowicz

Grzegorz

2016-06-21

8:00

13

Olender

Robert

14

Oleszkiewicz

Daniel

15

Pawuk

Andrzej

12:00

16

Pelc

Szymon

17

Pietrin

Damian

18

Ploch

Maciej

16:00

19

Popielarz

Artur

20

Romanowski

Konrad

21

Rosicki

Paweł Patryk

2016-06-22

8:00

22

Rycerz

Daniel

23

Sock

Adam

24

Ślipek

Karol

12:00

25

Wrona

Kamil

26

Żołądek

Daniel

27

M.2

Bujwid

Paweł

2016-06-16

W2

28

Butrym

Michał

29

Chmielewski

Dawid

30

Czerwiński

Dariusz Andrzej

16:00

31

Dziełak

Szymon

32

Fiet

Kamil

33

Gajewski

Michał

2016-06-20

8:00

34

Gasperaniec

Adrian

35

Górecki

Jacek

36

Kamiński

Rafał

12:00

37

Karasik

Kamil

38

Kościesza

Bartłomiej Dawid

39

Królikowski

Łukasz

16:00

40

Kurysz

Marek

41

Nowalski

Dawid

42

Parzych

Piotr

2016-06-21

8:00

43

Sieck

Przemysław Leszek

44

Sikora

Sebastian

45

Siwicki

Krystian

12:00

46

Skwarek

Dawid

47

Sobotko

Damian

48

Suszyński

Bartłomiej

16:00

49

Szczech

Karol Henryk

50

Szweda

Mateusz

51

Walczak

Mateusz

2016-06-22

8:00

52

Wojciechowski

Szymon

53

Zawadzki

Patryk Krzysztof

12:00

54

Ziomek

Adam

55

T.6

Augustowski

Piotr

2016-06-16

K12

56

Bojakowski

Krzysztof

57

Charzyński

Radosław

58

Czerech

Paweł

59

Iwańczyk

Iwona

60

Kolbus

Aleksandra

61

Łastówka

Karolina

16:00

62

Narkun

Małgorzata

63

Serafiński

Patryk Mateusz

64

Siok

Martyna Sylwia

65

Szczepańska

Sabina

66

Szymkowska

Katarzyna

 

 

Zmieniony ( Wtorek, 24 Maj 2016 10:44 )
 
XIII FESTIWAL EKOLOGICZNY CZYSTY POWIAT PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator   
Poniedziałek, 23 Maj 2016 18:27

 
POWIATOWA OLIMPIADA WIEDZY ROLNICZEJ KĘTRZYN 2016 PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator   
Poniedziałek, 23 Maj 2016 18:23

 


Strona 1 z 115
rubytealwaskastandardszerokamalastandardduza

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi

  • XII Forum Spółdzielczości Mleczarskiej
    Minister rolnictwa i rozwoju wsi Marek Sawicki był gościem specjalnym XII Forum Spółdzielczości Mleczarskiej, które odbywało się w Augustowie.
  • Polagra-Food
    Tradycyjnie już, na kilka dni przed otwarciem Międzynarodowych Targów Wyrobów Spożywczych Polagra-Food, odbyła się w Warszawie wspólna konferencja ministra rolnictwa i rozwoju wsi Marka Sawickiego oraz prezesa Międzynarodowych Targów Poznańskich Andrzeja Byrta.
  • Zaproszenie na konferencję
Copyright © 2016 Open Source Matters. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Administrator: Lubasiński Krzysztof